Aangepaste tarieven en laboratoriumanalyses
31 januari 2012
Vanaf 1 februari 2012 gelden er nieuwe tarieven voor de onderzoeken die het laboratorium van DGZ uitvoert. De prijs voor het merendeel van de analyses wordt met 2% verhoogd, terwijl die voor een aantal PCR-analyses wordt verlaagd.
We introduceren ook een achttal nieuwe onderzoeken. Het aanbod PCR-testen wordt uitgebreid voor pluimvee, varkens en herkauwers, en we nemen de ELISA voor het opsporen van Apx IV antistoffen bij varkens terug in gebruik. Deze test zal als standaardtest worden uitgevoerd bij aanvragen serologie APP. Op verzoek kunt u bijkomend de serotypespecifieke ELISA’s voor APP aanvragen.
De samenstelling van de pakketten voor wateronderzoek is aangepast. Daarom introduceren we ook een nieuw aanvraagformulier met vermelding van de samenstelling van deze pakketten per diersoort.
Op aanvraag van onze klanten passen we ook het parasitologisch onderzoek – de bepaling van EPG – aan. Het beproevingsverslag vermeldt voortaan ook het aantal eieren per waargenomen wormsoort.







