30 aug 2024
Nieuwsbrief voor houders en dierenartsen van kleine herkauwers
 
 
Blauwtong serotype 3 bij alpaca’s
Onze dierenartsen in de autopsiezaal hebben een stijging opgemerkt in het aantal alpaca’s dat wordt aangeboden voor onderzoek. Uit de autopsies blijkt dat enkele van deze dieren positief testen op blauwtong serotype 3. Waar kun je als alpacahouder op letten?
Lees meer
 
 
Noodzakelijke onderhoudswerken Sanitel: systeem niet beschikbaar vanaf 13 (namiddag) tot en met 16 september
Door noodzakelijke aanpassingen aan Sanitel, zal het systeem niet bruikbaar zijn vanaf vrijdag 13 september om 16 uur, tot en met maandag 16 september. Gedurende deze periode kunnen er geen registraties of aanpassingen worden gedaan in de Sanitel-databank, noch via Veeportaal, noch via het telefonisch meldingssysteem, de DGZ Rund-app of de managementpakketten. Om je hierop voor te bereiden, delen we graag enkele tips om hinder te voorkomen.
Lees meer
 
 
Onderhoudswerken Sanitel en DGZ helpdesk: hoe je ons het beste kunt bereiken
Op vrijdagnamiddag 13 september starten vanaf 16.00 uur noodzakelijke onderhoudswerken aan de Sanitel-databank. Vanaf maandagavond 16 september kun je het systeem weer gebruiken om je registraties of aanpassingen in te geven. Onze helpdesk kan hierdoor mogelijk meer vragen ontvangen, wat kan leiden tot langere wachttijden. Weet dat je ons ook via e-mail kunt bereiken en dat er veel informatie op onze website te vinden is. Zo kun je langere wachttijden vermijden.
Lees meer
 
Als deze nieuwsbrief niet goed wordt weergegeven, kun je hier de online versie bekijken.
DGZ-Vlaanderen, Industrielaan 29, 8820 Torhout