Tussen maandag 16 juni en 19 september 2025 is onze helpdesk voortaan elke werkdag telefonisch te bereiken van 8.30 uur tot 14.00 uur. Uiteraard kun je ons ook altijd een mail sturen of ons bereiken via het contactformulier op onze website. De openingsuren van het loket en onthaal blijven ongewijzigd: die zijn elke werkdag open van 8.30 uur tot 17.00 uur.

078 05 05 23
Kies je dier
Kies je dier

Door op tijd te bestellen, zorg je ervoor dat al jouw nieuwgeboren kalveren tijdig kunnen gemerkt worden, en ontvang je tijdig het BVD-resultaat om ze te kunnen verhandelen.

Langere doorlooptijd bestellingen

De afgelopen jaren hebben we gemerkt dat de levertijd voor bestellingen vanaf eind november tot in de loop van januari langer dan vier weken kan bedragen. Dit komt enerzijds door het grotere aantal bestellingen in deze periode en anderzijds door de drukte bij de pakketdiensten. Daarnaast kan de verlofperiode van de leverancier tijdens de eindejaarsfeesten ook een rol spelen. Hou hier dus rekening mee en bestel nu al de oormerken die je het komende jaar nodig hebt. Op die manier heb je ze tijdig in huis.

Hoe bestel je oormerken?

Nog niet geregistreerd voor Veeportaal?

Vraag vandaag nog jouw login en paswoord aan via het onderstaande webformulier. 

Vragen?

Neem dan contact op met de DGZ Helpdesk op tel. 078 05 05 23 of e-mail helpdesk@dgz.be.