Ontdek onze site in Torhout tijdens Open Bedrijvendag!
Op zondag 5 oktober zetten wij met trots de deuren van onze site in Torhout open voor Open Bedrijvendag. Altijd al benieuwd geweest wat er gebeurt achter de schermen van onze organisatie? Dit is je kans! Volg een verrassend parcours en ontdek de fascinerende wereld achter onze schermen. Ontdek snel meer.
Laat je verrassen tijdens je bezoek aan onze site in Torhout
Kom op zondag 5 oktober tussen 10.00 en 17.00 uur langs op onze site in Torhout en krijg een blik achter de schermen. De toegang is volledig gratis en je hoeft je vooraf niet in te schrijven. Ons gebouw is volledig rolstoeltoegankelijk, zodat iedereen zorgeloos kan genieten. (Opgelet: honden zijn helaas niet toegelaten.)
Na je bezoek trakteren we je graag op een verfrissend drankje. Heb je zin in iets lekkers? Dat vind je op de parking van CodeKick (700 meter), een ander bedrijf dat zijn deuren opent, een heerlijke Amerikaanse foodtruck die klaarstaat om je smaakpapillen te verwennen.
Wat valt er te beleven?
Na een warme ontvangst start je jouw ontdekkingstocht op eigen tempo doorheen ons gebouw. Onderweg maak je kennis met elke schakel van onze werking:
- Onze geschiedenis: een blik op ons verleden en hoe we uitgroeiden tot de organisatie van vandaag.
- Identificatie en registratie: ontdek hoe we veehouders ondersteunen bij de wettelijk verplichte identificatie en registratie van hun bedrijf en dieren.
- Dierengezondheidszorg: kom te weten hoe we ziekten monitoren, bestrijden en voorkomen.
- Laboratorium: leer hoe monsters worden onderzocht en diagnoses tot stand komen.
- En… de autopsiezaal: krijg uitzonderlijk de kans om te zien hoe de doodsoorzaak bij dieren wordt vastgesteld.
Ook voor de jongste bezoekers valt er heel wat te beleven. Tijdens een spannende dierenzoektocht gaan ze op avontuur doorheen het gebouw en krijgen ze een verrassend cadeautje mee naar huis. Liever zelf even een dier worden? Dankzij kindergrime en glittertattoos toveren we hen om tot hun favoriete dier.
Wil je graag een blijvende herinnering aan je bezoek? Dan kan je samen met vrienden of familie plaatsnemen in onze fotobooth en een leuke foto mee naar huis nemen!
Beleef Torhout van dichtbij
De organisatie van Open Bedrijvendag zet jaarlijks een aantal steden en gemeenten in de kijker, en dit jaar is Torhout aan de beurt! Dat betekent dat je niet alleen bij ons een exclusief kijkje achter de schermen krijgt, maar ook bij maar liefst zes andere bedrijven in Torhout. Een unieke kans om op één dag te ontdekken wat Torhout zo bijzonder maakt.
Meer weten?
Hou deze pagina en onze nieuwsbrief in de gaten voor alle praktische informatie.