Uitnodiging Vlaamse Vereniging voor Buiatrie: 9e nacht van de practicus
Op donderdag 4 juni 2026 organiseert de Vlaamse vereniging voor Buiatrie de 9e editie van de Nacht van de Practicus. Alle rundveedierenartsen zijn welkom voor een avond met interesse praktijkcases, wetenschappelijke duiding en een netwerkmoment tijdens een heerlijke barbecue. Meer informatie over deze editie en hoe je eraan kunt deelnemen vind je in dit nieuwsitem.
De Vlaamse vereniging voor Buiatrie nodigt rundveedierenartsen van harte uit voor hun 9e editie van de Nacht van de Practicus, die zal plaatsvinden op 4 juni 2026 om 19.00 uur in Lokeren (De Boerentoog, Bautschoot 157, 9160 Lokeren).
Tijdens deze avond worden drie interessante praktijkcases besproken:
- Q-koorts bij melkvee
- Botryomycosis bij vleesvee
- Intoxicatie bij melkvee
De cases worden ondersteund door een wetenschappelijk panel en aangevuld met humane inzichten, wat opnieuw garant staat voor een boeiende en leerrijke avond. Aansluitend vindt er een gezellige BBQ plaats.

Schrijf je in
Bijscholingspunten zijn in aanvraag. Deelname bedraagt € 60. Inschrijven kan via onderstaande knop en na overschrijving van het deelnamebedrag op het rekeningnummer van de Vlaamse Buiatrie: BE64 7310 6918 8152.
Heb je vragen over dit evenement? Neem contact op met de Vlaamse vereniging voor Buiatrie via info@buiatrie.be of het nummer 0477 365 314.