PartnerPro: blijf tot eind februari genieten van 50% korting op autopsies bij schapen en geiten
Goed nieuws voor schapen- en geitenhouders: de PartnerPro-tussenkomst voor autopsies wordt verlengd. Daardoor geniet je nog tot eind februari van 50% korting op een volledige autopsie, inclusief histologie. Een autopsie geeft meer duidelijkheid over de doodsoorzaak, zodat je samen met je dierenarts gerichte maatregelen kunt nemen om de rest van je kudde te beschermen.
Verlengde tussenkomst tot eind februari
In 2025 konden schapen- en geitenhouders gebruikmaken van 50% korting op autopsies in de periode van 15 oktober tot en met 31 december 2025. Deze korting was mogelijk dankzij PartnerPro, een initiatief waarmee DGZ veehouders extra voordelen aanbiedt.
Door de vele positieve reacties uit het veld wordt deze tussenkomst verlengd tot en met 28 februari 2026. Hierdoor betaal je slechts € 54,37 i.p.v. € 108,73 (excl. btw en verwerkingskosten) voor een volledige autopsie op schapen en geiten (inclusief histologie).

Waarom een autopsie laten uitvoeren?
Een autopsie biedt waardevolle inzichten wanneer een dier overlijdt. Dankzij een grondige postmortale evaluatie worden letsels en een voorlopige diagnose vastgesteld. Zo kan jij samen met je dierenarts gerichte maatregelen nemen om de gezondheid en het welzijn van jouw dieren te verbeteren.
Meer info of vragen?
Heb je vragen over deze tussenkomst of het uitvoeren van autopsies? Onze helpdeskmedewerkers helpen je graag verder via helpdesk@dgz.be of het nummer 078 05 05 23.