Update levering primo-oormerken: De levering van primo-oormerken loopt nog altijd vertraagd. Hou op dit moment rekening met een leveringstermijn van ongeveer 11 weken. We beschikken vanaf nu terug over voldoende noodvoorraad om veehouders uit de nood te helpen: lees hier meer

We stellen alles in het werk om de leveringstermijn zo snel mogelijk opnieuw naar de reguliere termijn te brengen en blijven de situatie nauw opvolgen.

078 05 05 23
Kies je dier
Kies je dier

Jouw input als dierenarts is van onschatbare waarde om veehouders optimaal voor te bereiden op het komende vectorseizoen. Alle inzichten, hoe klein ze ook mogen lijken, kunnen een groot verschil maken in onze collectieve aanpak van blauwtong. Op dit moment bekijken we ook nog mogelijke andere manieren om zoveel mogelijk input te verzamelen die kan bijdragen aan de aanpak van deze ziekte.

Hoe meld je bijwerkingen?

Gebruik het nationaal meldingssysteem voor diergeneesmiddelen van het FAGG. Meld de bijwerkingen en help mee om de Vlaamse veestapel te beschermen!

Samen staan we sterker in de strijd tegen blauwtong.